Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na jáhenské svěcení a na zasvěcení českobudějovické diecéze Neposkvrněnému Srdci Panny Marie

21. 11. 2015

Klášterní kostel Obětování Panny Marie v Českých Budějovicích

 

Milovaní bratři a sestry, přátelé Boží!

 

Dovoluji si vás všechny srdečně pozvat na pontifikální mši svatou do klášterního kostela Obětování Panny Marie na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích u příležitosti titulární slavnosti Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě. Mše svatá se koná v sobotu 21. listopadu 2015 od 10 hodin. Při této slavnosti přijmou skrze modlitbu a vzkládání rukou otce biskupa Vlastimila jáhenské svěcení Dominik Ettler z Třeboně, Karel Falář z Volar a Mgr. Rudolf Hušek ze Záhoří u Písku.

V rámci titulární slavnosti vykoná otec biskup Vlastimil akt zasvěcení naší českobudějovické diecéze Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Všechny vás, drazí bratři a sestry, prosím, abyste se na tuto mimořádně vzácnou událost dobře duchovně připravili modlitbou novény k Panně Marii. Modlitbu mariánské novény jsme zahájili ve čtvrtek 12. listopadu, posledním dnem novény je pátek 20. listopadu. Text novény je v krásně zpracované brožurce, kterou jste si již mohli vyzvednout v neděli 8. listopadu 2015 v našich farních kostelech.

 

novena_k_panne_marii.png

 

hvezdicka.png

 

Brožuru s textem novény k Panně Marii si můžete prohlédnout či stáhnout ve formátu *pdf ZDE.

Více informací najdete na oficiálních stránkách Biskupství českobudějovického.

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček, dr. h. c.