Boží Tělo v našich farnostech

3. 6. 2018

P. Martin Vích CFSsS

Milovaní bratři a sestry, přátelé Boží!

Srdečně vás všechny zvu na slavné mše svaté ze slavnosti Těla a Krve Páně – Božího Těla. Při mši svaté (po homilii) podle starobylé tradice požehnám rostliny, květiny, věnečky apod., které si na mši svatou přinesete.

Po modlitbě po přijímání bude krátká adorace před vystavenou Velebnou svátostí. Při závěrečném svátostném požehnání nejprve požehnám Velebnou svátostí přítomnému Božímu lidu, a pak budu žehnat Velebnou svátostí naší obci do ostatních tří hlavních světových stran.

• ČERNÁ V POŠUMAVÍ: sobota 2. června 2018 v 17 hodin ve farním kostele Neposkvrněného Početí Panny Marie
  • HORNÍ PLANÁ: neděle 3. června 2018 v 8 hodin ve farním kostele sv. Markéty
  • FRYMBURK: neděle 3. června 2018 v 9:45 hodin ve farním kostele sv. Bartoloměje
  • SVĚTLÍK: neděle 3. června 2018 v 11:15 hodin ve farním kostele sv. Jakuba Staršího

zehnani_rostlin_o_bozim_tele.png

Chválená a velebená budiž bez ustání
Nejsvětější Svátost Oltářní,
též Neposkvrněné Početí
Nejblahoslavenější Panny a Matky Boží Marie,
od tohoto času až na věky věků.
A m e n .