ČAS ZTIŠENÍ – příprava v Roce modlitby 2024 na cestě k Jubilejnímu roku 2025

21. 2. 2024

Čas ztišení (plakát)

Pro vaši potřebu a lepší orientaci jsou pro vás v kostele připraveny k rozebrání záložky na tuhém papíře (viz obrázek níže), kde najdete odkazy na materiály k Roku modlitby.

Osobně velice vřele doporučuji YouTube kanál Pastoračního střediska Biskupství českobudějovického „Pro lidi online“, který najdete ZDE.

Kompletní texty všech rozjímání od našich kněží a jáhnů pro adventní, vánoční, postní a velikonoční dobu si můžete stáhnout ve formátu *pdf ZDE.

Čas ztišení (záložka)

Jelikož však dosud celá řada lidí nevyužívá internet a moderní digitální média (smartphone, tablet, notebook), budou v kostele výhradně pro tyto uživatele V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ připraveny k rozebrání tištěné brožurky Pastoračního střediska Biskupství českobudějovického pod názvem „ČAS ZTIŠENÍ – rozjímání na adventní, vánoční, postní a velikonoční dobu“.

Čas ztišení (brožurka)