Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sbírka na pomoc pronásledovaným křesťanům

5. 5. 2024

 

jaroslav_hutka_ukrajina.png

 

Již několik let se 6. neděle velikonoční slaví jako Den modliteb za pronásledované křesťany. Spolu s modlitbami máme v tento den příležitost vyjádřit svou konkrétní pomoc pronásledovaným křesťanům i ve formě sbírky.

Proto se bude o 6. neděli velikonoční – v neděli 5. května 2024 (v Černé v Pošumaví již v sobotu 4. května 2024) konat při všech bohoslužbách kostelní sbírka na pomoc pronásledovaným křesťanům. Výtěžek sbírky bude – vzhledem ke stále probíhající krvavé válce ruznak-ss.pngkého zločinného agresora proti svobodné a mírumilovné Ukrajině – věnován křesťanům a vůbec všem lidem dobré vůle na těžce zkoušené Ukrajině.

Za vaše dary upřímné Pán Bůh zaplať!

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček, dr. h. c.