Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sčítání účastníků bohoslužeb 2019

6. 10. 2019

Sčítací lístky

 

Na základě usnesení České biskupské konference proběhne po 5 letech opět sčítání účastníků bohoslužeb, a to v neděli 6. října 2019. Sčítání se týká pouze účastníků nedělních bohoslužeb ve farních kostelech. Do souhrnu účastníků bohoslužeb se započítávají i účastníci sobotních večerních bohoslužeb s nedělní platností.

V NAŠICH FARNOSTECH PROBĚHNE SČÍTÁNÍ ÚČASTNÍKŮ BOHOSLUŽEB TAKTO:

  • sobota 5. října 2019 v 17 hodin při mši svaté ve farním kostele v Černé v Pošumaví
  • neděle 6. října 2019 v 8 hodin při mši svaté ve farním kostele v Horní Plané
  • neděle 6. října 2019 v 9:45 hodin při mši svaté ve farním kostele ve Frymburku
  • neděle 6. října 2019 v 11:15 hodin při mši svaté ve farním kostele ve Světlíku

Sčítací lístky obdrží účastníci nedělní mše sv. až během této mše svaté, a to při pozdravení pokoje. Vlastní úkon sčítání bude proveden společně v závěru mše svaté (v rámci pravidelných farních ohlášek) podle pokynů pana faráře. Vyplnění sčítacího lístku se provede natržením příslušné části lístku.

Vyplnění je anonymní, na sčítací lístek se nic nepíše, proto není třeba si s sebou brát psací potřeby. Kdo z vás potřebuje brýle na čtení, prosím, vezměte si je s sebou!

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček, dr. h. c.