Jdi na obsah Jdi na menu
 


TE DEUM – děkovná mše svatá u příležitosti 15. výročí mého kněžského svěcení

11. 5. 2017

knezske_sveceni_01.jpg

 

Milovaní bratři a sestry, přátelé Boží!

S hořícím srdcem děkuji já, služebník nehodný a neužitečný, Pánu Bohu a blahoslavené Marii vždy Panně za nezasloužený dar svátostného kněžství. Dne 11. května 2017 tomu bude právě 15 let, kdy mne tehdejší diecézní biskup českobudějovický Mons. ThDr. Antonín Liška blahé paměti v klášterním kostele Povýšení svatého Kříže v Písku vysvětil na Kristova kněze.

Poděkování Pánu Bohu a blahoslavené Marii vždy Panně u příležitosti 15. výročí mého kněžského svěcení se bude konat při slavném TE DEUM – děkovné mši svaté ve čtvrtek 11. května 2017 v 17 hodin ve farním kostele sv. Markéty v Horní Plané.

Jako upomínku na mé kněžské jubileum dostane ode mne každý z vás malý dárek .

 

knezske_sveceni_02.jpg

 

Je krásné, když se významná životní jubilea slaví v rodinném kruhu. A moje veliká farní rodina – to jste dnes právě vy, mé milé „ovečky“! Proto vás všechny do našeho hornoplánského kostelíčka srdečně zvu a těším se na setkání s vámi!

 

 

DEO GRATIAS – BOHU DÍKY !

 

 

COR ARDENS ET VOLUNTAS DEI

COR ARDENS ET VOLUNTAS DEI 02

15. výročí kněžského svěcení

 

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček, dr. h. c.

 

hvezdicka.png

 

Videozáznam a fotografie z děkovné mše svaté si můžete prohlédnout ve fotoalbu.