Jdi na obsah Jdi na menu
 


TE DEUM – děkovná mše svatá u příležitosti 20. výročí mého kněžského svěcení

11. 5. 2022

 

knezske_sveceni_01.jpg

 

Milovaní bratři a sestry, drazí ctitelé a děti Panny Marie, přátelé Boží!

S hořícím srdcem děkuji já, služebník nehodný a neužitečný, Pánu Bohu a blahoslavené Marii vždy Panně za nezasloužený dar svátostného kněžství. Dne 11. května 2022 tomu bude právě 20 let, kdy mne tehdejší diecézní biskup českobudějovický Mons. ThDr. Antonín Liška blahé paměti v klášterním kostele Povýšení svatého Kříže v Písku vysvětil na Kristova kněze.

Poděkování Pánu Bohu a blahoslavené Marii vždy Panně u příležitosti 20. výročí mého kněžského svěcení se bude konat při slavném TE DEUM – děkovné mši svaté ve středu 11. května 2022 v 17 hodin ve farním kostele sv. Markéty v Horní Plané.

Jako upomínku na mé kněžské jubileum dostane ode mne každý z vás malý dárek. smajlik_svatozar.png

 

knezske_sveceni_02.jpg

 

 

DEO GRATIAS – BOHU DÍKY !

 

 

20_vyroci_knezskeho_sveceni.png

20_vyroci_knezskeho_sveceni_rub.png

 

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček, dr. h. c.

 

hvezdicka.png

 

Videozáznam a fotografie z děkovné mše svaté si můžete prohlédnout ve fotoalbu.