Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svátek matek 2024

12. 5. 2024

 

svatek_matek_02

 

Svátek matek

 

Moji drazí,

v neděli 12. května 2024 – o druhé májové neděli – si opět připomínáme a slavíme Svátek matek.

Dovolte i mně, milé maminky, babičky, dívky a ženy, abych se připojil k dlouhé řadě gratulantů, a ze srdce vám k vašemu svátku poblahopřál. Především však vás všechny svěřuji pod ochranný mateřský plášť Královny máje – naší nebeské Matky, blahoslavené Marie vždy Panny.

Přijměte ode mne upřímné poděkování za vaši lásku, symbolickou „kytičku“ a + požehnání do dalších dnů vašeho života!

 

Stalo se již krásnou tradicí, že mám ještě pro vás malý hudební dárek. A letos bude trochu jiný než v minulých letech. Šak o mně všeci víte, že su rodem z Velké Moravy  img_1607153773286.jpg.

Tož aj letošní dárek bude z té naší Moravěnky – z Moravského Slovácka. Můžete si poslechnout nádhernou písničku „Mamko, děkujem Vám“. Autorem textu a hudby je Antonín Pavluš, hraje a zpívá populární slovácká dechovka „Mistříňanka“ se svými sólisty.

 

 

 

Váš služebník a duchovní otec P. Mgr. Ing. Jan Špaček, dr. h. c.